Obavještenja

NL  Vandaag hebben we het genoegen gehad om de heren, Nico Bolhuis (Wijkregiseur) en Jurgen van Houdt (Wethouder), als gast te ontvangen op onze vereniging ICC-Hajr. Onder het genot van een kop koffie en wat lekkers hebben we kennis gemaakt met de nieuwe wethouder. Het was een heel aangenaam gesprek waarbij we een beeld hebben geprobeerd te schetsen over onze vereniging ICC-Hajr.

We willen beide heren hartelijk danken voor het bezoek en kijken uit naar de toekomstige samenwerking. 

BiH  Danas smo imali zadovoljstvo primiti gospodu Nicu Bolhuisa (direktora Distrikta) i Jurgena van Houdta (savjetnika), kao goste u našem IKC-Hajr udruženju. Dok smo uživali u šoljici kafe i nekim kolačima, upoznali smo novog savjetnika (wethouder). Bio je to veoma prijatan razgovor u kojem smo pokušali da skiciramo sliku našeg IKC-Hajr udruženja.

Želimo da zahvalimo obojici gospodina na posjeti i radujemo se budućoj saradnji.

Obavještenja